O Stronie

Czasem przychodzi taki moment, że trzeba wrócić do historii… naszło mnie, żeby zrobić dział O stronie plany był od dłuższego czasu, ale jak zawsze były pilniejsze sprawy do załatwienia…

Strona powstała w październiku 2004  kilka miesięcy po tym jak dostałem samochód najpierw była to bardzo prościutka i poświęcona tylko mojemu samochodowi, wybrałem wtedy kolor tła żółty bo wydawał mi się, że będzie do niej dobrze pasować. Gdzieś w roku 2005 postanowiłem rozbudować o dział porady i relacje ze zlotów 126WLKP, później powstał dział na forum 126wlkp.pl (klub już nie istnieje) więc pomysł ten umarł… ale kilka relacji, które ocalały można obejrzeć w dziale Imprezy, który z biegiem czasu zaczął obejmować także inne imprezy motoryzacyjne. Nastąpiła kompletna przebudowa szaty graficznej. W następnych latach pojawiały się relacje ze spotów/zlotów 126poznan, Tertorium126p oddziału Poznańskiego, aż relacje z Ogólnopolskich Zlotów Fiatów 126p, Targów Motoryzacyjnych czy zawodów na Torze Poznań.

Równocześnie rozwija się dział porad i powstaje dział Tuning. W roku 2011 roku strona pojawia się  już w następnej odsłonie została kompletnie przebudowania wszystkie formaty podstron zmienione, z nowym prostym a czytelnym menu po lewej stronie ekranu, wszystkie relacje zostają uporządkowanie oraz pojawiły się nowe kolory czarno – zielone z lekkimi żółtymi dodatkami.  Pojawia się dział Auta Karol13 gdzie można obejrzeć historię i zdjęcia mojego Fiata 126p oraz innych samochodów, które przewijają się przez mój garaż.  W roku tym też powstał program w Winogradzkiej Telewizji Kablowej na temat strony (pierwsze emisja 22 sierpnia 2011 roku). Tradycyjnie też pojawiają się relacje z Łodzi, gdzie we wrześniu organizowany jest zlot z okazji kolejnej Rocznicy Zakończenia Produkcji Fiata 126p.

Życie zweryfikowało, że zlotów jest dużo czasu mało i zostaje wybierać imprezy na których się pojawiamy. Zaliczyliśmy kilka tras po Niemczech... Najdłuższa ciągle to ta z 2004 Poznań - Wiedń- Praga- Poznań. Ale rekordy są po to aby je pobijać.

Rok 2018 zlotowo nie było najlepszym zaczeliśmy sezon wyjazdem do Niemiec, nad morze potem z przygodami do Oławy, a niestety stan zdrowia nie pozowlił na dojechanie do Łodzi.

 

Plany zlotowe: Oława, Łódź, na pewno znowu do Niemic i po Polsce .... resztę wyjazdów zweryfikuje życie...

 Strona ciągle się rozwija, ale chce żeby została prosta graficznie jak prosty w obsłudze jest Fiat 126p…

c

c

ccccccccc